Верифікований профіль
10
Років досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
13
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому

Продаж квартир (4)

  • West Home
    115 000 $
    1 186 $/м²

    Новознесенська вул., 1

    БЕЗ КОМІСІЇ Підзамче
    3 кімнати
    97 / 55 / 15 м²
    поверх 1 з 4
    2 дні тому
    Без комісії для покупця Продаж 3-х кімнатної квартири ЖК "Брама", вже живуть сусіди і роблять ремонти - вул. Новознесенська бічна вул. Б. Хмельницького, ближній центр Поверх 1/6 з виходом на терасу- патіо Площа 97.2/ 55/ 14.7 кв. м. Балкон-лоджія, тераса-патіо, панорамні вікна Вартість 115 000$ Клас- Комфорт -Опалення: автономне (від дахової котельні) -Територія: «двір без авто», спортивні і дитячі майданчики, дитячий садок - Продаж по переуступці Є відео огляд Будинок зданий та введений в експлуатацію. Вартість 115 000$. Без комісії для покупця
    Рієлтор
  • West Home
    139 080 $
    1 159 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., (ЖК Вежа (будинок 2))

    3 кімнати
    120 / 51 / 34 м²
    поверх 9 з 10
    2 дні тому
    Без комісії для покупця. ЖК Вежа, черга - 7.1, здача на 3-квартал 2026 року, вул. Б. Хмельницького. ближній центр 10 хв. на авто до центру Площа 119.18/ 51/ 33.5 м2. Поверх 9/10 Індивідуальне газове опалення Панорамні вікна Шикарна кухня-вітальня - 33.5 м2 3-х кімнатна квартира, вікна в затишний двір 2 санвузли 2 балкон-лоджія гардероб Ціна: 1 159 $/м². Загальна вартість 138 129$ Без комісії для покупця Можливе розтермінування. Дзвоніть проконсультуємо по всім питанням Маємо багато інших пропозицій в даному ЖК з різними площами Без комісії для покупця
    Рієлтор
  • West Home
    144 977 $
    1 043 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., (ЖК Вежа (будинок 2))

    3 кімнати
    139 / 51 / 39 м²
    поверх 1 з 10
    2 дні тому
    Без комісії для покупця. ЖК Вежа, черга - 7.1, здача на 3-квартал 2026 року, вул. Б. Хмельницького. ближній центр 10 хв. на авто до центру Площа 139.1/ 51/ 39.35 м2. Поверх 1/10 з Терасою 39 м2 Індивідуальне газове опалення Панорамні вікна Шикарна кухня-вітальня - 39 м2 Власна Тераса-патіо 20 м2 3-х кімнатна квартира, вікна в затишний двір 2 санвузли Балкон-лоджія Гардероб Ціна: 1 043 $/м². Загальна вартість 145 081$ Без комісії для покупця Можливе розтермінування. Дзвоніть проконсультуємо по всім питанням Маємо багато інших пропозицій в даному ЖК з різними площами Без комісії для покупця
    Рієлтор
  • West Home
    91 495 $
    1 452 $/м²

    Залізнична вул., (Будинок 2 (С3))

    2 кімнати
    63 / 24 / 26 м²
    поверх 3 з 8
    2026 рік побудови
    вчора
    Без комісії для покупця Пропонуємо на продаж 2-х кімнатну квартиру у ЖК Шенген. Поверх: 3 з 8 Площа: 63.1 м² Рік здачі: 2 квартал 2026 року, 4-та Черга Клас: комфорт Технологія будівництва: монолітно-каркасна Стіни: газобетон Опалення: дахова котельня Вартість: 1 450 $/м² Загальна ціна: 91 495 $ Без комісії для покупця Доступне розтермінування - перший внесок - від 50% - розтермінування - до 10.2026
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: